Oddych, relax, zábava, adrenalín
Návrat k prírode
Zmysluplné trávenie voľného času
Pestovanie vlastných produktov, kvetinový sad a mnoho ďalšieho

Vitajte v M rezorte

 • Športovo oddychovo zábavný park pre všetky vekové kategórie, rozprestierajúci sa v nádhernej prírode. 
 • Zažiješ tu poriadnu dávku adrenalínu, zábavy, dobrodružstva, ale aj relaxu s priateľmi či rodinou. To všetko na jednom mieste.
 • Areál sa nachádza v blízkosti cyklotrasy EUROVELO 11 a tak máš u nás možnosť zapožičať si špičkové bicykle, nechať sa odviesť na ďalšie zaujímavé miesta , alebo si oddýchnuť  v našom edukačnom areáli pri staraní sa o poľnohospodárske plodiny alebo si vychutnaj úžasný pocit zo zberu jahôd a iných dobrôt a v neposlednom rade sa môžeš prejsť v nádhernom kvetinovom záhone.

Pre milovníkov adrenalínu ponúkame možnosť prenajať si štvorkolky alebo absolvovať vyhliadkovú jazdu v okolí areálu  s profesionálnym vodičom. Vybrať si môžeš  z našich špičkových strojov. V ponuke máme stroje aj pre najmenších už od 5 rokov.


Pre úplne najmenších máme mnoho aktivít na hranie po celý deň. Detské ihrisko, trampolíny alebo skákacia nafukovačka, z ktorej sa ťažko odchádza domov.
A na záver to najlepšie-po všetkých aktivitách, ktoré u nás vyskúšaš, si príď oddýchnuť do našej relax zóny. Môžeš si tu grilovať, dať si chutný drink, alebo si len užívať čas s priateľmi.

ATRAKCIE a SLUŽBY

POžičovňa bicyklov

Vyberte si jeden z našich špičkových bicyklov pripravených na jazdu okamžite

Stanovanie a kemping

Už Vás nebavia hotely a penzióny? Vyskúšajte ubytovanie v stane. Stanovačka môže byť pre celú rodinu neopakovateľný zážitok. Kempovanie prinesie nové zážitky.

 

Agropark M rezort leží na východe Slovenska v údolí Šarišskej vrchoviny a Čergova. M rezort je vhodný aj pre rodiny s deťmi, takže si tam môžete rozložiť aj veľký stan pre 4 osoby. Región Šariš je bohatý nielen na prírodné krásy, ale aj rôzne turistické atrakcie. Ak milujete turistiku, náš región je pre Vás to pravé orechové.

 

POžičovňa šTVORKOLIEK

K dispozícií máme najnovšiu modelovú radu od spoločnosti CF MOTO Gladiator X 625, X 520 a detské štvorkolky Kayo 110 a 70. Naša flotila spĺňa všetky podmienky pre jazdu na pozemných komunikáciach a vybrať sa s ňou môžete prakticky kamkoľvek. Štvorkolku si môžete prenajať ako jednotlivec, dvojica, skupina, alebo ako firma pre účely teambuildingov či iných firemných eventov. Možnosť jazdiť v areáli alebo podľa vlastného výberu

preprava 8 miestnym mikrobusom

Plánujete rodinný alebo firemný výlet? Nemáta dosť miesta a chcete sa odviesť pohodlne? Neváhajte nás kontaktovať a odvezieme Vás na akúkoľvek atrakciu či výlet

Záhradnícke a agro služby

 

 • Špecializujeme sa na všetky typy kosení – od malých záhrad až po veľké areály. Kosíme aj staršie záhrady, veľké trávnaté plochy alebo trávniky okolo bytových či podnikateľských komplexov
 • Úspechom pre zdravý trávnik je jeho každoročná vertikutácia. Tú si Vám stačí u nás objednať na jar a na jeseň
 • K dispozícií máme motorové kosačky aj traktor na kosenie, takže vám v oblasti kosenia poskytneme komplexné služby
 • Kosenie trávy robíme pre okresy Prešov, Sabinov a v rámci iných okresov podľa dohody
 • Zabezpečujeme aj komplexné služby v oblasti obrábania pôdy ( rotavátorovanie, orba, diskovanie, kyprenie pôdy  a ďalšie)

KONTAKT:

agroparkmrezort@gmail.com

0948 906 315

Postup pri vypožičaní

 1. 1. Vyberte si bicykel/štvorkolku podľa potreby, ak neviete ktorý by bol pre Vás najvhodnejší zavolajte nám.
 2. 2. Vyberte si termín a odošlite vyplnený formulár.
 3. 3. Personál Vás bude kontaktovať za účelom potvrdenia, alebo dojednania špecifických požiadaviek.
 4. 4. V potvrdenom termíne si môžete bicykle vyzdvihnúť, ak sa Vám nedá, kontaktujte prosím personál. Storno poplatok neúčtujeme.
 5. 5. Personál Vás zaučí, odovzdá všetky potrebné informácie. Spíše sa zmluva, zloží sa zábezpeka, doladí sa bicykel na Vašu výšku.
 6. 6. Jazdíte, veríme že si budete jazdu užívať a všetko pôjde podľa Vašich predstáv.
 7. 7. V dohodnutý termín bicykel/štvorkolku vrátite personálu v areáli alebo po dohode si ju vieme vyzdvihnúť na mieste stretnutia.

Podmienky vypožičania

 1. 1. Bicykel/štvorkolku si môže vypožičať plnoletá osoba, ak má zdravotné problémy je ideálne informovať obsluhu.
 2. 2. Spísanie, súhlas s podmienkami výpožičnej zmluvy a podpísanie výpožičnej zmluvy.
 3. 3. Zloženie zábezpeky.
 4. 4. Dodržiavanie pokynov vyplývajúcich zo zmluvy a dané personálom.
 5. 5. Pri akejkoľvek nehode s bicyklom/štvorkolkou, krádeži alebo lúpeži, postupovať podľa zákona a nahlásiť udalosť bezodkladne personálu.
 6. 6. Pri jazde s požičaným bicyklom/štvorkolkou dodržiavať pravidlá cestnej premávky, dbať na zdravie svoje a ostatných.
 7. 7. Vrátiť bicykel/štvorkolku a ostatný vypožičaný predmet podľa zmluvy a dohody, riadne a včas.
 8. 8. Nemontovať na bicykle svoje doplnky bez dohody s personálom, bicykel neumývať.

Termíny, ceny, platby

 1. 1. Zábezpeka, hradí sa pri podpise zmluvy. Slúži na vyúčtovanie nákladov prenajímateľa spojených s vypožičaním hnuteľnej veci vypožičiavajúcim.
 2. 2. Je možná úprava časov prevzatia a vrátenia po predchádzajúcej dohode s personálom.
 3. 6. Platba je možná iba v hotovosti
 • Bicykel si môžete prísť požičať od 9:00 hod a vrátiť ho môžete do 16:00 hod (podľa platných otváracích hodín).
 • V prípade, že je bicykel veľmi znečistený sa započítava aj poplatok za čistenie vo výške 15 €.
 • Zálohu za požičaný bicykel je potrebné uhradiť prevodom na účet alebo hotovosťou. Po vrátení bicykla/štvrkolky vám bude platba automaticky vrátená v hotovosti alebo pripísaná na účet.
 • Využite možnosť hromadného požičania pre firmy, teambuildingy, akcie a rôzne podujatia

Základné podmienky požičania bicykla

 • Platný doklad totožnosti, akceptujeme občiansky preukaz alebo pas.
 • Platbu za požičovňu je potrebné uhradiť v hotovosti alebo prevodom na účet.
 • Záloha za požičovňu platí podľa aktuálneho cenníka.

POzor: Helma grátis

Jazykové vzdelávanie v prešovskom kraji

Tvorba vzdelávacích materiálov

Záleží nám na kvalite vzdelávanie. Okrem širokej ponuky vzdelávacích kurzov prinášame aj niečo eXtra . Uvedomujeme si dôležitosť a význam učebnice v procese vzdelávania a preto sme sa rozhodli priniesť niečo inovatívne aj v tomto smere. Pripravili sme učebnice na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov a mierne pokročilých ako aj učebnicu nemeckého jazyka pre začiatočníkov. Každá učebnica bola vytvorená na základe dlhoročných skúseností v spojení s filozofiou našej jazykovej školy. Efektivita a správny výber učiva Vám zaručí zvládnutie učiva bez najmenších problémov.

Realizácia vzdelávacích programov

Sme viac ako jazyková škola. Pre záujemcov o výučbu cudzích jazykov sme od roku 2019 do roku 2021 vytvorili špeciálny program výučby cudzích jazykov a to úplne zdarma. Našou snahou je zvýšenie atraktívnosti vyučovacieho procesu prostredníctvom prvkov autentickosti s maximálnym priblížením sa cudzojazyčnému prostrediu.