O nás

Jazyková škola e-Xtra so sídlom v Prešove a Sabinove. Kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, preklady a tlmočenie.

V našej jazykovej škole sme spojili praktické vedomosti s kvalifikovanými odborníkmi a vytvorili sme našu vlastnú filozofiu prinášajúcu efekt, výborné výsledky a hlavne spokojných klientov.

Ako to robíme?

Je mnoho spôsobov ako sa naučiť jazyk, no nájsť ten správny je to najťažšie.

Práve preto dávame našim lektorom voľnosť pri výbere spôsobu výučby pod drobnohľadom kvalifikovaného metodika na základe špecifických požiadaviek klienta.

Naše výučbové materiály sú „stavané na mieru“ pre akýkoľvek typ osobnosti. Ponúkame vám nami vytvorenú eXtra metódu a licencovanú, v dnešnej dobe najmodernejšiu, priamu metódu – Speak Direct Method ®.

Lektor sa počas výučby stáva sprostredkovateľom medzi vami a jazykom. Práve vďaka kvalitnému lektorovi, ktorý vás sprevádza na vašej jazykovej ceste, nestrácate čas ani priestor a hlavne peniaze na učivo, ktoré nevyužijete. Angličtina (a iné jazyky) vás pohltí sama a vďaka tomu sa práve vy stanete stredobodom hodiny.

Je to o vás

Vyučovacia hodina i celý kurz je o vás, pre vás a o tom, akým spôsobom dovolíte jazyku pohltiť vaše zmysly.

E-xtra jazyková škola má pre vás pripravené kurzy angličtiny (nemčiny, španielčiny, francúzštiny) pre deti, stredoškolákov, vysokoškolákov a dospelých v Prešove, Sabinove a Trenčíne. Pre firmy navyše ponúkame tiež preklady a tlmočenie z/do angličtiny (nemčiny, francúzštiny, ruštiny a iné).

Priestory

Ponuka kurzov

Pre deti

Kurzy pre všetky deti od najútlejšieho veku, až po ukončenie základnej školy (od 3 do 14 rokov).

Pre študentov

Kurzy zamerané pre študentov stredných a vysokých škôl.

Pre dospelých

Kurzy zamerané zlepšenie komunikačných schopností podľa Vášho želania.

Pre firmy

Kurzy podľa špecifických požiadaviek a potrieb klienta školenými lektormi.

Materské a základné školy

Kurzy pre školy

Jazyková škola e-Xtra ponúka špecializovanú výučba jazykov „šitú na mieru“ pre materské a základné školy, ktorá sa koná priamo v priestoroch vašej školy.