Ponuka práce

e-Xtra jazyková škola v Prešove a Sabinove

Pridaj sa k nám!

Momentálne obsadzujeme:

POZÍCIA: Grafický dizajnér (grafik reklamy, reklamný grafik)

Náplň (druh) práce:

tvorba grafických návrhov, tvorba webového dizajnu, správa sociálnych sietí, prinášanie námetov na vylepšenia a vzdelávanie, organizovanie a plánovanie práce

Pracovné podmienky:

Pracovný úväzok: dohoda

Pracovný čas: 200 hodín

Odmena: 10,36 €/hod.

Práca v stabilnej ambicióznej firme, s mladým kolektívom.

Požadované vzdelanie:

 Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore telekomunikácie-multimediálne technológie (Bc)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore masmediálna komunikácia(Bc)

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore propagačná grafika

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore reklamná tvorba

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore grafik tlačových/digitálnych médií

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore dizajn

Vyššie odborné vzdelanie v odbore grafika vizuálnych komunikácií

Odborná prax:

minimálne 3 roky

Znalosť práce na PC:

Adobe Photoshop – pokročilá znalosť

Adobe Illustrator – pokročilá znalosť

Adobe InDesign – pokročilá znalosť

Adobe Corel Draw – pokročilá znalosť

Osobnostné predpoklady:

 sebaistota, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, estetické cítenie(kreativita), pozornosť a precíznosť

POZÍCIA: Aplikačný programátor/webmaster

Vytváranie, programovanie webových stránok, správa existujúcich, grafické činnosti, návrhy PC sietí, servis PC sietí, administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou.

Odmena: 14,11 €/hod.

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika – informačné a telekomunikačné  systémy

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnik – elektronické počítačové systémy

Úplné stredné všeobecné vzdelanie v odbore gymnázium – programovanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie v odbore gymnázium – informatika

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa  v odbore informatika (Bc.)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa  v odbore aplikovaná informatika (Bc.)

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore informatika

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore informačné a riadiace systémy

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore výpočtová technika

CSS, XHTml PHP,Wordpress – expert

Microsoft Word – pokročilá

Microsoft Excel – pokročilá

Microsoft Outlook – pokročilá

Microsoft PowerPoint – pokročilá

Internet – pokročilá

Intelektuálno-výskumný typ

Analytické a praktické myslenie

Technický talent

Spoľahlivosť

Sebaistota

Predstavivosť

POZÍCIA: LEKTOR/LEKTORKA ANGLICKÉHO / NEMECKÉHO JAZYKA

Ponúkame príjemné prostredie, školenie zdarma, motivačné finančné ohodnotenie, flexibilnú pracovnú dobu, finančné bonusy  a možnosť byť súčasťou skvelého jazykového tímu. Kariérny rast je samozrejmosťou.

We are also looking for English native speakers to teach English/Business English/English for kids in our language school and surroundings.Ideally you have some  teaching experience and  live in  area (Prešov, Sabinov, Košice).

Interested? Please send us your application/CV. Feel free to contact us (info@e-xtra.sk) any time for further information.
We are looking forward to hearing from you.

V prípade záujmu o niektorú z pracovných pozícií, je potrebné zaslať životopis , foto a motivačný list  na: info@e-xtra.sk – spolu s nasledovným vyhlásením:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti MT-EduHouse, s.r.o., Kvetná 201/2, 08256 Pečovská Nová Ves. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Prosíme uchádzačov, aby nekontaktovali jazykovú školu telefonicky.