Letný tábor 2018 – Extra Kids Camp

Letný denný jazykový tábor 2018 v Prešove a Sabinove


<

Chceš zažiť leto plné zážitkov? Chceš mať konečne nezabudnuteľné prázdniny? Túžiš Untitled design (4)prežiť množstvo krásnych chvíľ a zároveň sa naučiť alebo zdokonaliť v angličtine? Tak si na správnom mieste!Len u nás ťa čakajú úžasné športové aktivity od výmyslu sveta, turistika, tradično-netradičné adrenalínové aktivity, na ktoré nikdy nezabudneš a ktoré si sám vyberieš!

Zdokonaľ sa s nami v anglickom jazyku a zaži SUPER LETO, o ktorom snívajú všetky deti!

Si vo veku 5-14 rokov? Tak potom náš anglický tábor je stvorený priamo pre teba! Neváhaj a prihlás sa už dnes.

 

Čo máme pre teba pripravené?

Kvalifikovaných  lektorov, športových animátorov a priateľských ľudí, s ktorými sa nudiť určite nebudeš!

Denný jazykový tábor bude prebiehať v Sabinove a Prešove. Starostlivosť o vaše dieťa je zabezpečená denne od pondelka do piatka, v čase od 8.00 do 17.00 hodiny. Deti sú rozdelené do skupiniek podľa veku (5-9, 10-14 rokov), spoznajú nových ľudí a nájdu si úžasných kamarátov na celý život!

Tábor je vhodný pre všetky deti vo veku 5 až 14 rokov, ktoré sa chcú naučiť anglický jazyk, získať prvotné vedomosti alebo sa v ňom zdokonaliť. Denný program sa skladá zo zábavnej vyučovacej časti, ktorá prebieha v dopoludňajších hodinách a poobedňajších aktivít a hier. Takto si zábavnou a nenútenou formou vyskúšajú svoje novonadobudnuté vedomosti priamo v praxi. V prípade celodenného výletu sa výučba presúva priamo do terénu. O skvelé zážitky nebude núdza! V prípade zlého počasia je pre deti pripravený náhradný program.

  • Ranný program sa bude uskutočňovať (okrem celodenného výletu) v našej krásnej učebni , kde sa naučíme po anglicky všetko to, čo neskôr zažijeme.
  • Športové, pohybové, tanečné, výtvarno-tvorivé aktivity budú vedené v anglickom jazyku, čo podnecuje deti k tomu, aby komunikovali a vyjadrovali sa v tomto jazyku. Rozširovanie slovnej zásoby bude realizované cez zážitky a atraktívne hry. Takto si osvoja anglický jazyk, ktorý sa im dostane „pod kožu“.

 

Čo vás čaká:

Angličtina detskou Priamou metódou a My little english

Každý deň má stanovenú svoju tému, ktorú deti od rána rozvíjajú. Deň začne predstavením témy, predstavením si nových slovíčok a všetkého potrebného na ovládanie danej téme. Potom následuje praktické trénovanie pri zábavných aktivitách.

Animačný program, tvorivé dielne

Každé dieťa si počas tábora vyrobí niečo na pamiatku. Naučí sa anglickú pesničku. Nikto neodíde naprázdno a angličtina v ňom bude rezonovať aj počas ďalších prázdninových dní. Veríme, že aj táto skúsenosť v nich vytvorí priateľský vzťah k angličtine a chuť do jej ďalšieho učenia sa.

Adrenalín, zábava, kvalifikovaní lektori (hudobný, športový, jazykový a tanečný lektori)

Pre deti je pripravených množstvo športových zábavných podujatí, pri ktorých sa do sýtosti vyšantia. Každý krúžok vedie kvalifikovaný lektor/animátor. Významnú úlohu v učení cudzieho jazyka je pôsobenie kvalifikovaného lektora. Dieťa si tak nenásilne vytvorí vzťah k jazyku, a to práve tým, že bude mať záujem porozprávať sa s novým kamarátom, avšak len a len v anglickom jazyku.

Výlety krížom-krážom

Nechajte sa prekvapiť čo sme pre vás pripravili počas tohto leta. Máte sa na čo tešiť.

Tradično-netradičné  aktivity

 

 

Hlavne sa spolu zabavíme a zažijeme nádherné leto plné zážitkov

Na záver denného programu je pre každé dieťa pripravený certifikát o absolvovaní anglického tábora a vďaka tomu budú mať možnosť uplatniť si zľavy na naše ďalšie služby pre celú rodinu.

POZOR: Limitovaný počet detí v jednom termíne. Prihláste svoje dieťa už dnes, aby ste mali istotu, že vaše dieťa prežije to najkrajšie leto. Prihlásiť Vaše dieťa môžete osobne v jazykovej škole eXtra alebo nám vyplnenú prihlášku zašlite obratom na náš mail, adresu školy alebo prineste osobne na pobočku.